x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики 9 клас. Бурда М.I., Вашуленко О.П., Прокопенко Н.С., 2010

Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики 9 клас. Бурда М.I., Вашуленко О.П., Прокопенко Н.С., 2010

Название: Збiрник завдань для державноi пiдсумковоi атестацii з математики 9 клас.

Автор: Бурда М.I., Вашуленко О.П., Прокопенко Н.С.
2010

    Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» призначений для проведення державної підсумкової атестації з математики в дев'ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить 30 варіантів атестаційної роботи, кожний з яких складається з чотирьох частин.

Пояснювальна записка.
  Збірник призначений для проведення підсумкової державної атестації з математики в дев'ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів.

  Зміст завдань відповідає діючій програмі для загальноосвітніх навчальних закладів га програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

    Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» містить 80 варіантів атестаційних робіт.
Кожен варіант атестаційної роботи складається з чотирьох частин, які відрізняються за складністю та формою тестових завдань.
У першій частині атестаційної роботи пропонується 12 завдань з вибором однієї правильної відповіді (8 завдань з алгебри і 4 завдання з геометрії*).

   Для кожного тестового завдання з вибором відповіді подано чотири варіанти відповіді, з яких тільки один правильний. Завдання з вибором відповіді вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей указана тільки одна літера, якою позначена правильна відповідь (зразок бланка і правила його заповнення наведено в кінці книги). При цьому учень не повинен наводити будь-які міркування, шо пояснюють його вибір.

Зміст
Пояснювальна записка
Розділ І
Розділ II
Зразок бланка відповідей.