x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Історія України 8 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт. Святокум О.Є.

Історія України 8 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт. Святокум О.Є.

Название: Історія України 8 клас. Відповіді до збірника завдань для підсумкових контрольних робіт.

Автор: Святокум О.Є.
2011

Посібник допоможе учням успішно підготуватися до підсумкових контрольних робіт з історії України (О. Є. Святокум. Історія України. 8 клас: Підсумкові контрольні роботи. - К.: Вид-во «Літера» ЛТД, 2011), рекомендованих Міністерством освіти і науки України. Видання містить відповіді до всіх завдань підсумкових контрольних робіт, виконання завдань на картах із детальними коментарями, матеріал для відповіді на творчі завдання.
Призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів історії.

Характерними рисами культурного життя на українських землях цієї доби були урізноманітнення форм культурного життя, а також методів і засобів художнього самовираження; підвищення рівня освіти; поступове витіснення у сфері культури релігійних основ світськими; помітний вплив європейських культурних процесів та тенденцій; деформація та гальмування культурного розвитку після втрати національної державності.
Центром освіти залишалася Києво-Могилянська академія, діяли Чернігівський, Харківський, Переяславський колегіуми, братські й початкові школи. Велике значення для розвитку освіти мали друкарні, що існували в Києві, Чернігові, Новгороді-Сіверському, Львові, Луцьку. Крім богослужбових книжок, тут друкували шкільні підручники, наукові праці, твори українських письменників.