x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики. Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M., 2007

Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики. Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M., 2007

Название: Збiрник типових конкурсних тестових завдань з математики.

Автор: Цегелик Г.Г., Гураи I.Й., Дудзяняй I.M.
2007

    Збірник типових тестових завдань призначений для самостійної підготовки до вступних випробувань з математики у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Він містить усі типи задач, що є у банку даних "Тестові завдання з математики", з якого формуються білети для перевірки рівня знань абітурієнтів з математики при вступі в університет.

     Банк даних "Тестові завдання з математики" призначений для автоматичного формування з нього тестових завдань для перевірки рівня знань з математики під час вступних іспитів в університеті. Кожний тест складається з 30 задач (по 10 для кожного типу складності), які охоплюють майже всі розділи шкільного курсу математики. Оскільки для виконання тесту абітурієнту відводиться обмежений час, то тестові завдання складено так, щоб кожну задачу підготовлений абітурієнт міг виконати швидко.

    Уперше формування білетів з банку даних "Тестові завдання з математики" для перевірки рівня знань абітурієнтів з математики при вступі до університету виконали у 1995 році. Після цього кожний рік банк даних доповнюється новими типами задач, що робить його більш повним. Ці доповнення відображаються у чергових випусках збірника.

    Головна особливість збірника полягає в тому, що, по-перше, він охоплює всі розділи шкільного курсу математики; по-друге, він містить багато оригінальних (складених авторами) завдань, які потребують для розв’язання нестандартного мислення (не виходячи за шкільну програму); по-третє, окремі традиційні задачі відрізняються своєю оригінальною постановкою. Тому цей збірник може широко використовуватися для поглибленого вивчення математики у школах, ліцеях, гімназіях; для розвитку в учнів логічного мислення і нестандартних підходів до розв’язання задач.

     Цей випуск збірника відрізняється від виданого у 2006 році незначними виправленнями.

     Загалом відомо, що в останні роки в університетах уже немає вступних екзаменів, а абітурієнтів зараховують за результатами ЗНО, проте саме для підготовки до вищезгаданого ЗНО цей збірник може бути дуже корисним (прим. автора релізу).

Предложения интернет-магазинов

Задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2007 года

  Издательство: BHV, 2007 г.

Цена: 97 руб.   Купить

Книга предназначена для школьников, учителей, преподавателей математических кружков и просто любителей математики. Читатель найдет в ней задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2007 года, а также открытой олимпиады ФМЛ № 239, которая, не будучи туром Санкт-Петербургской олимпиады, по характеру задач, составу участников и месту проведения является прекрасным дополнением к ней. Все задачи приведены с подробными решениями, условия и решения геометрических задач сопровождаются рисунками. В качестве дополнительного материала читатель найдет исследовательскую задачу, предлагавшуюся на XVIII Летней конференции Турнира городов, статью о применении линейной алгебры в комбинаторных задачах и заметку об исследовании олимпиадного культа. Составители: Ф.В. Петров, К.П. Кохась, С.Л. Берлов.


Готовимся к ЕГЭ. Информатика

Автор(ы): Сафронов Игорь Константинович   Издательство: BHV, 2009 г.  Серия: Информатика и ИКТ

Цена: 192 руб.   Купить

В пособии рассматриваются варианты ЕГЭ по информатике за последние два учебных года (2006/2007, 2007/2008) с подробным разбором всех заданий. Для самостоятельной работы предлагаются задания, подобные официальным, и приводятся их решения. Даны требования к знаниям выпускника по информатике и краткие теоретические пояснения к основным разделам учебного курса. Большое внимание уделено алгебре логики, системам счисления, единицам измерения информации, организации информации, алгоритмизации.