x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Збірник тренувальних завдань з математики для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Максименко О.Ю., Тарасенко О.О., 2007

Збірник тренувальних завдань з математики для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Максименко О.Ю., Тарасенко О.О., 2007

Название: Збірник тренувальних завдань з математики для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Автор: Максименко О.Ю., Тарасенко О.О.
2007

    У даному посібнику враховано зміст та певною мірою відтворено структуру матеріалів зовнішнього незалежного тестування з математики, яке проводилося Центром тестових технологій у 2006 році.

3MICT
Передмова.
Форма, структура та зміст зовнішнього оцінювання з математики
Форми тестових завдань
Правила проходження зовнішнього оцінювання.
Розподіл завдань тесту відповідно до програмових вимог.
Корисні поради.
Зразок тестового зошита і бланків відповідей незалежного зовнішнього тестування з математики
Оцінювання завдань тестового зошита з математики.
Тренувальні тести
Тест 1.
Тест 2.
Тест 3.
Тест 4.
Тест 5.
Тест 6.
Тест 7.
Тест 8.
Тест 9.
Тест 10
Відповіді до тестів

ПЕРЕДМОВА.
Пропонований посібник укладено відповідно до навчальної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи. У ньому враховано зміст та певною мірою відтворено структуру матеріалів зовнішнього сертифікаційного тестування з математики, яке проводилося Центром тестових технологій при Міністерстві освіти і науки України у 2006 році школи в підготовці до зовнішнього оцінювання навчальних досягнень, результати якого, за бажанням випускників, можуть бути зараховані як державпа підсумкова атестація з математики.

Структура посібника відображає сучасні вимоги до процедури складання зовнішнього оцінювання з математики, що дозволить учням краще підготуватися до проходження оцінювання навчальних досягнепь у тестовій формі.
Посібник містить такі розділи:
—   форма, структура та зміст зовнішнього оцінювання з математики;
—   розподіл завдань тестів відповідно до програмових вимог;
—   правила проходження зовнішнього оцінювання;
—   корисні поради щодо проходження зовнішнього оцінювання;
—   зразок тестового зошита і бланків відповідей зовнішнього оцінювання з математики; оцінюваипя запдапь тестового зошита з математики;
—   тренувальні тести.

Зразок тестового зошита і бланків відповідей зовнішнього тестування з математики надає випускникам можливість ознайомитися з інструкцією, структурою, правильним записом відповідей (частина 1 і частина 2) та розв'язань задач з алгебри І початків аналізу і з геометрії (частина 3).

Тренувальні тести, що містять по 38 завдань і відповіді до кожного з них, за структурою, формою та змістом наближені до завдань 2006 року. Вони розташовані у порядку зростання складності. Трсігувальпі тести допоможуть випускникам узагальнити та систематизувати зміст навчального матеріалу, передбаченого програмою, та підготуватися до незалежного зовнішнього оцінювання з математики.

Предложения интернет-магазинов

Задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2007 года

  Издательство: BHV, 2007 г.

Цена: 97 руб.   Купить

Книга предназначена для школьников, учителей, преподавателей математических кружков и просто любителей математики. Читатель найдет в ней задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2007 года, а также открытой олимпиады ФМЛ № 239, которая, не будучи туром Санкт-Петербургской олимпиады, по характеру задач, составу участников и месту проведения является прекрасным дополнением к ней. Все задачи приведены с подробными решениями, условия и решения геометрических задач сопровождаются рисунками. В качестве дополнительного материала читатель найдет исследовательскую задачу, предлагавшуюся на XVIII Летней конференции Турнира городов, статью о применении линейной алгебры в комбинаторных задачах и заметку об исследовании олимпиадного культа. Составители: Ф.В. Петров, К.П. Кохась, С.Л. Берлов.


Готовимся к ЕГЭ. Информатика

Автор(ы): Сафронов Игорь Константинович   Издательство: BHV, 2009 г.  Серия: Информатика и ИКТ

Цена: 192 руб.   Купить

В пособии рассматриваются варианты ЕГЭ по информатике за последние два учебных года (2006/2007, 2007/2008) с подробным разбором всех заданий. Для самостоятельной работы предлагаются задания, подобные официальным, и приводятся их решения. Даны требования к знаниям выпускника по информатике и краткие теоретические пояснения к основным разделам учебного курса. Большое внимание уделено алгебре логики, системам счисления, единицам измерения информации, организации информации, алгоритмизации.