x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперiна А.Р., 2010

Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник. Гальперiна А.Р., 2010

Название: Математика. Типовi тестовi завдання. Збiрник.

Автор: Гальперiна А.Р.
2010

    Видання містить 10 варіантів тренувальних робіт (тестів) для підготовки до зовнішнього «залежного оцінювання. Для більшості завдань наведено розв'язання або надано вказівки до розв'язання. Усі роботи складено згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів та программ ЗНО з математики. Специфікація запропонованих тестів відповідає специфікації тесту з математики для
ЗНО 2010 року.
   До посібника безкоштовно додається «Короткий математичний довідник».
Посібник призначено для вчителів математики, випускників загальноосвітніх навчальних закладів і абітурієнтів; видання може бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи.

ПЕРЕДМОВА.
   Протягом 2003-2009 рр. автори цього посібника брали участь у перевірці тестів зовнішнього незалежного оцінювання, а отже, добре знайомі з труднощами, які виникають в учнів під час проходження зовнішнього оцінювання- Цей досвід був використаний у ході складання цього видання.

   Даний посібник складається з декількох розділів. У першому розділі подано тренувальні завдання, об'єднані в 10 варіантів тренувальних робіт (тестів) і призначені для контролю знань за курсом математики загальноосвітніх навчальних закладів та підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. У другому розділі запропоновано відповіді до завдань, причому для найбільш складних випадків наведено розв'язання або надано вказівки до розв'язань. Як додаток до посібника пропонується «Короткий математичний довідник».

ЗМІСТ
Передмова
Розділ «Тренувальні роботи»
Розділ «Розв'язання Вказівки Відповіді» Додаток «Стислий математичний довідник» Деякі поради щодо виконання робіт
ТРЕНУВАЛЬНІ РОБОТИ
Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3
Варіант 4
Варіант 5
Варіант 6
Варіант 7
Варіант 8
Варіант 9
Варіант 10
ОЗВ'ЯЗАННЯ ВКАЗІВКИ ВІДПОВІДІ
Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3
Варіант 4
Варіант 5
Варіант 6
Варіант 7
Варіант 8
Варіант 9
Варіант 10.

Предложения интернет-магазинов

Математика. Окружающий мир. 4 класс. Рабочие программы по системе учебников "Школа 2100"

Автор(ы): Юмакулова Инна Владимировна, Маркина Наталья Владимировна   Издательство: Учитель, 2012 г.  Серия: Планирование учебной деятельности: начальная школа

Цена: 73 руб.   Купить

В пособии представлены рабочие программы по математике, окружающему миру для 4 класса, разработанные в соответствии с основными положениями Федерального государственного образовательного стандарта начального общего образования и ориентированные на работу по учебникам Л. Г. Петерсон "Математика" (М.: Ювента, 2010), А. А. Вахрушева, Д. Д. Данилова, О. В. Бурского, А. С. Раутиана "Окружающий мир. Человек и природа" (М.: Баласс, 2010), А. А. Вахрушева, Д. Д. Данилова, С. С. Кузнецовой, Е. В. Сизовой, С. В. Тырина "Окружающий мир. Человек и человечество" (М.: Баласс, 2010). Программы содержат развернутое тематическое планирование системы учебных занятий (уроков) и педагогических средств, с помощью которых формируются универсальные учебные действия; описание личностных, метапредметных и предметных результатов освоения образовательной программы; учебно-методическое обеспечение. Предназначено руководителям методических объединений, учителям начальных классов.