x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ

Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас

Нова змістова лінія в сучасному шкільному курсі математики, 5-6 клас.

  Сучасна школа живе в умовах реформування та визначення основних напрямів розвитку української освіти на наступні роки, вдосконалення стандартів і програм, підтримки інновацій у системі освіти тощо.
Головне завдання, що стоїть перед школою і кожним педагогом, — дати учневі належну і якісну освіту.

Примеры.
Дев’ятнадцять учнів одного класу займаються спортом. Із них 17 уміють їздити на велосипеді, 13 уміють плавати, а 8 — ходити на лижах. Жоден з учнів не володіє трьома видами спорту. Скільки плавців уміють ходити на лижах?

Серед студентів, присутніх у кімнаті, 6 знають англійську мову, стільки ж — німецьку і 7 студентів — французьку. Один студент знає всі ці три мови, чотири студенти знають німецьку й англійську, два — французьку і англійську і 3 студенти знають німецьку і французьку мови. Скільки присутніх у цій кімнаті, якщо кожен з них знає хоча б одну мову?

Як відомо, ігри на кубок із футболу проводяться за олімпійською системою: той, хто програв, вибуває, а у випадку нічиєї проводиться повторна гра. Цього року повторних ігор не було, а в іграх брали участь 75 команд. Скільки було зіграно матчів на кубок?

Предложения интернет-магазинов

Математика. 3 клас. Учебник в 2 частях. (Комплект). ФГОС

Автор(ы): Рудницкая Виктория Наумовна, Юдачева Татьяна Владимировна   Издательство: Вентана-Граф, 2014 г.  Серия: Начальная школа XXI в. Математика

Цена: 1313 руб.   Купить

Учебник создан на основе концепции "Начальная школа XXI века", разработанной под руководством проф. Н.Ф. Виноградовой. Учебник содержит теоретические сведения и систему упражнений, предназначенные для формирования у учащихся новых знаний, закрепления ранее изученного материала, а также задания занимательного характера и некоторые сведения из истории математики. Тренировочные упражнения, необходимые для выработки у учащихся умений и навыков в соответствии с программой по математике, помещены в рабочих тетрадях (авторы В.Н. Рудницкая, Т.В. Юдачёва). Соответствует федеральному государственному образовательному стандарту начального общего образования (2009 г.). 4-е издание, исправленное. Рекомендовано Министерством образования и науки РФ.