x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Геометрія та астрономія у пригодах слоненяти Лу та його друзів, Філіпповський Г.Б., 2007

Геометрія та астрономія у пригодах слоненяти Лу та його друзів, Філіпповський Г.Б., 2007

Геометрія та астрономія у пригодах слоненяти Лу та його друзів, Філіпповський Г.Б., 2007.

    Близько 300 задач цієї книги об'єднані в 33 цікаві мініатюри з об'ємним геометрично-астрономічним матеріалом. "Геометрія та астрономія у пригодах слоненяти Лу та його Друзів" - це запрошення зануритися у світ захоплюючих, часом досить непростих задач. Ця книга - для всіх, хто любить мислити, почуває себе винахідником, творчою особистістю. Кого не лякають перешкоди, хто з посмішкою долає задачі - "родзинки" і задачі - "фортеці".

Навiщо для польоту в космос геометрiя?
Перш нiк стати космонавтом, треба добре вивчити астрономiю - науку про зipки. Потрiбно знати, що Земля обертаеться навколо Сонця, а не навпаки; що Меркурiю не пощастило, i вiн дуже сильно обпалений Сонцем; що Венера суцiльно покрита хмарами; що Велику Ведмедицю разом iз Малою можна бачити, перебуваючи в Пiвнiчнiй пiвкyлi, a сузiр'я Пiвденний Хрест — у Пiвденнiй. А променю Сонця, що зiгpiвae тебе, ви-повнилося 8 хвилин — piвно стiльки часу вiн летiв до Землi. Треба знати також, що для польоту в космос ракета повинна пролiтати за 1 с цiлих 8 км! Що «падаючi» зiрки — це зовсiм не зiрки, а метеорите. Що на Mapci piк тривае майже два наших земних роки, а на Юпiтepi — найбiльшiй планетi — день тривае менше нiж 10 годин (дуже швидко вона обертаеться навколо своеi осi). Справдi, знати пoтpiбнo досить багато, iнакше можна стати схожим на бегемотика'Бру, який у ранньому дитинствi ciв на згаслий вулкан i став чекати, коли той «запрацюе» i виведе його, бегемотика, на космiчну op6iтy (добре, що вулкан тодi не «запрацював»...).

Предложения интернет-магазинов

Готовимся к ЕГЭ. Информатика

Автор(ы): Сафронов Игорь Константинович   Издательство: BHV, 2009 г.  Серия: Информатика и ИКТ

Цена: 192 руб.   Купить

В пособии рассматриваются варианты ЕГЭ по информатике за последние два учебных года (2006/2007, 2007/2008) с подробным разбором всех заданий. Для самостоятельной работы предлагаются задания, подобные официальным, и приводятся их решения. Даны требования к знаниям выпускника по информатике и краткие теоретические пояснения к основным разделам учебного курса. Большое внимание уделено алгебре логики, системам счисления, единицам измерения информации, организации информации, алгоритмизации.