x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Математика. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.

Математика. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.

Название: Математика. 5 клас. Підсумкові контрольні роботи.

Автор: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.
2011

   Посібник призначений для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в п'ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів і містить 30 рівноцінних варіантів контрольних робіт, методичні рекомендації щодо їх проведення та критерії оцінювання.
Призначено для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.

Посібник складений відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить 30 варіантів контрольних робіт. Кожен варіант складається з 10 тестових завдань, які об'єднані у три частини, що відрізняються за складністю та формою завдань.
У першій частині контрольної роботи запропоновано чотири завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких тільки один правильний. Завдання вважається виконаним правильно, якщо учень указав тільки одну літеру, якою позначений правильний варіант відповіді. Учень не повинен наводити будь-які міркування, що пояснюють його вибір. Правильна відповідь на кожне із завдань 1-4 оцінюється одним балом.
Друга частина контрольної роботи складається з трьох завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Кожне завдання цієї частини вважається виконаним правильно, якщо учень записав правильну відповідь (наприклад, число, вираз, корінь рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують у чернетках. Правильна відповідь на кожне із завдань 5-7 оцінюється двома балами.
Третя частина контрольної роботи складається з трьох завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання цієї частини вважаються виконаними правильно, якшо учень навів розгорнутий запис розв'язування завдання і дав правильну відповідь* Правильне розв'язання кожного із завдань 8-10 оцінюється чотирма балами.