x-uni.com
x-uni.com
x-uni.com
Математика
Биология
Литература
Русский язык
География
Физика
Химия
История
Английский
Информатика
География
Информатика
ВИДЕОКУРСЫ
Математика. 5 класс. Розв`язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.

Математика. 5 класс. Розв`язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.

Название: Математика. 5 класс. Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт.

Автор: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Прокопенко Н.С., Якір М.С.
2011

Видання містить розв'язання всіх завдань із навчального посібника «Математика. 5 клас: Підсумкові контрольні роботи» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Прокопенко Н. С, Якір М. С - X.: Вид-во «Ранок», 2011).
Після розв'язань запропоновано короткий довідник, у якому наведені основні відомості з курсу математики для 5 класу, необхідні для успішного виконання підсумкової контрольної роботи.  Посібник призначений для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів математики.

Цей посібник допоможе вам правильно розв'язати завдання підсумкової контрольної роботи з математики для 5 класу.
Посібник містить розв'язання усіх завдань та коментарі до найскладніших з них, а також до тих завдань, виконання яких потребує підвищеної уваги. Після розв'язань наведено короткий довідник, в якому зібрано матеріал, необхідний для успішного виконання контрольної роботи.
Якщо у вас виникли труднощі при розв'язуванні завдання 1, вивчіть пункт «Порівняння звичайних дробій » розділу «Звичайні дроби» та розділ «Порівняння натуральних чисел і десяткових дробів» довідника. Розв'язати завдання 2 вам допоможуть розділи «Числові та буквені вирази» та «Десяткові дроби. Дії з десятковими дробами». Для розв'язання завдання3 скористайтеся розділом «Звичайні дроби», завдання 4 - розділом «Відсотки». Для виконання завдання 5 повторіть розділ «Кути», завдання 6 - розділи «Дії над натуральними числами» та «Десяткові дроби. Дії з десятковими дробами». Розв'язання завдання 7 передбачає використання формул, наведених у розділі «Многокутники». У завданні 8 необхідно розв'язати рівняння - скористайтеся для цього розділом «Рівняння». У завданні 9 подано задачу на рух. Зверніть увагу на те, що у розділі «Приклади розв'язування задач на рух» довідника запропоновано другий спосіб розв'язування таких задач. Обов'язково розберіть його. Перед розв'язуванням завдання 10 вам необхідно повторити поняття правильного і неправильного дробів, які подано в розділі «Звичайні дроби».