x-uni.com
регистрация / вход
сейчас на линии 91 чел.
x-uni.com
x-uni.com
 
Математика
Биология
Литература
Русский язык
ВИДЕО
Физика
Химия
История
Английский
 
ВИДЕО
 
 
регистрация / вход
сейчас на линии 91 чел.
Готуємось до державної підсумкової атестації ЗНО з математики, Посібник для вчителя, Старова О.О., Маркова I.В., 2008

Готуємось до державної підсумкової атестації ЗНО з математики, Посібник для вчителя, Старова О.О., Маркова I.В., 2008

Готуємось до державної підсумкової атестації ЗНО з математики, Посібник для вчителя, Старова О.О., Маркова I.В., 2008.

  Пропонований посібник стане у пригоді вчителю, який готує учнів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, складання державної підсумкової атестації.
Книга містить методичні рекомендації щодо організації систематичного повторення найважливіших тем шкільного курсу з математики, усні та письмові вправи, тестові завдання, відповіді та розв’язання до них.
Перевагою посібника є те, що він створений педагогами-практиками, які брали безпосередню участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, на основі аналізу типових помилок та досвіду підготовки учнів і вчителів до цього нового й складного іспиту.

ПЛАНІМЕТРІЯ.
Оскільки планіметрія — це основа для вивчення стереометрії, то без ґрунтовних знань властивостей плоских фігур умінь розв'язувати трикутники знаходити площі фігур тощо, розв язувати стереометричні задачі на обчислення неможливо

План повторення теми
1 Кути
2 Коло
3 Трикутники
4 Чотирикутники
5 Многокутники
6 Декартові координати, вектори на площині

Методичні рекомендації щодо організації повторення теми.
Розпочати повторення теми «Планіметрія» можна вже з перших уроків геометрії в 11 класі Методика організації повторення залежить від рівня навчальних досягнень учнів наявності чи відсутності окремих прогалин в їхніх знаннях Отже вчитель на свій розсуд планує на кож ний урок проведення етапу повторення.

Скачать бесплатно на сайте fileskachat.com

Предложения интернет-магазинов

Задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2008 года

  Издательство: BHV, 2008 г.

Цена: 129 руб.   Купить

Читатель найдет в ней задачи Санкт-Петербургской олимпиады школьников по математике 2008 года, а также открытой олимпиады ФМЛ №239, которая, не будучи туром Санкт-Петербургской олимпиады, по характеру задач, составу участников и месту проведения является прекрасным дополнением к ней. Все задачи приведены с подробными решениями, условия и решения геометрических задач сопровождаются рисунками. В качестве дополнительного материала читатель найдет подборку экстремальных комбинаторных задач и эссе об увеличении периметров фигур с помощью оригами. Книга предназначена для школьников, учителей, преподавателей математических кружков и просто любителей математики. Составители: Берлов С.Л., Кохась К.П., Храбров А.И.

ПЕДСОВЕТ / ФОРУМ

Новости образования

Новости науки

флаг италииX-UNI рекомендует репетитора итальянского языка: yuliyavenezia (Скайп).

Репетитор по Скайпу без посредников

Неограниченная аудитория, свободный график. Начните свой бизнес здесь!