x-uni.com
регистрация / вход
сейчас на линии 219 чел.
x-uni.com
x-uni.com
 
Математика
Биология
Литература
Русский язык
ВИДЕО
Физика
Химия
История
Английский
 
ВИДЕО
 
 
регистрация / вход
сейчас на линии 219 чел.

Супутник учителя математики. Панішева О.В.

Название: Супутник учителя математики.

Автор: Панішева О.В.

Серед документів, які повинен мати на своєму робочому столі вчитель математики, є обов'язкові: програми, календарні плани, підручники, методичні розробки уроків, нормативні документи... А є й такі, без яких начебто можна працювати, але без них робота вчителя не принесе задоволення на всі 100 відсотків. Це матеріали для позакласної роботи, різноманітні «цікавинки», які використовуються на уроках та пожвавлюють навчальний процес, роблять його емоційно насиченим. Саме такі матеріали пропонує читачеві збірка.Перший розділ «Математичне свято» містить сценарії позакласних заходів. Вони не обов'язково передбачають втілення в життя в повному обсязі, а створені, щоб зародити цікаву ідею і бути використаними творчо.

У другому розділі зібрано цілу колекцію шкільного математичного фольклору. Тут читачеві пропонуються найрізноманітніші вірші. Серед них є математичні загадки, задачі у віршах, вірші про видатних математиків, пафосні вірші про красу та користь математики, гумористичні вірші, перероблені слова відомих пісень. Усі вони можуть бути використані під час підготовки та проведення математичних сьят і навіть у більш прозаїчних ситуаціях - на уроках. З метою зручного користування добіркою, всі поезії розподілені на ті, якими можна скористатися на уроках, у позакласній роботі, гумористичні вірші, задачі у віршах та віршовані рядки про видатних математиків.

Деякі вірші із запропонованих уже стали класикою, вони лунають на математичних вечорах у будь-якій школі України. Не всі можуть пригадати авторів віршів і відносять рядки до розряду народних, фольклорних. Якщо авторство віршів відомо - воно обов'язково вказано. Серед запропонованих читачеві віршів є й такі, які написані автором.

Скачать бесплатно на сайте fileskachat.com
Скачать бесплатно на сайте depositfiles.com

Предложения интернет-магазинов

Обучение математическим доказательствам и опровержениям в школе

Автор(ы): Саранцев Геннадий Иванович   Издательство: Владос, 2006 г.  Серия: Библиотека учителя математики

Цена: 171 руб.   Купить

В пособии рассматриваются теоретические основы обучения школьников доказательству и опровержению: выделяются действия, адекватные доказательству, конструируется уровневая структура процесса обучения доказательству, опровержению и т.д. Пособие адресовано учителям математики, студентам математических факультетов, преподавателям курса методики преподавания математики.


Избранные вопросы математики. 9 класс. Методическое пособие для предпрофильной подготовки учащихся

Автор(ы): Дорофеев Георгий Владимирович, Бунимович Евгений Абрамович, Кузнецова Лариса Васильевна   Издательство: Вентана-Граф, 2010 г.  Серия: Библиотека учителя

Цена: 219 руб.   Купить

Курс "Избранные вопросы математики" состоит из 15 тем, относящихся к различным разделам школьной математики- арифметике, алгебре, функциям, комбинаторике, геометрии. Каждая тема рассчитана на 2-4 урока и представлена планом занятий, объяснительным материалом, задачами с решениями и ответами, рекомендациями для учителя, раздаточным материалом. Учитель отбирает темы по своему усмотрению в соответствии с возможностями и интересами учащихся и временем, отведённым на предпрофильную подготовку.

ПЕДСОВЕТ / ФОРУМ

Новости образования

Новости науки

флаг италииX-UNI рекомендует репетитора итальянского языка: yuliyavenezia (Скайп).

Репетитор по Скайпу без посредников

Неограниченная аудитория, свободный график. Начните свой бизнес здесь!